Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Szkoła wspinaczkowa Haliny i Jacka CZECH wraz z FPR zapraszama Osoby z doświadczeniem onkologicznym na weekendowy kurs skałkowy w dniach od 27 do 29 maja br.

 Szkoła zapewnia bezpłatnie: sprzęt, szkolenie 2-dni, wykłady, prelekcja o wspinaniu w górach, przy dobrej pogodzie - niespodziankę.

FPR pokrywa: koszty noclegów + ubezpieczenie.

Uczestnik: koszty dojazdu + wyżywienie.

Warunki uczestnictwa:

1. Dla Podopiecznych, którzy już uczestniczyli w naszych wyjazdach napisanie, "co dał Im taki wyjazd" na min.3000 znaków ( ok. 1 - 1,5 kartki)

2. Dla nowych przepracowanie 10 godzin na rzecz FPR w roli wolontariusza.

Opowieści + deklaracje prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 14 maja br.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

JACEK CZECH - licencjonowany instruktor wspinaczki skalnej, taternictwa i alpinizmu PZA, trener wspinaczki sportowej, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, ponadto instruktor sportu w zakresie wspinaczki na sztucznych ściankach, wspinaczki wysokogórskiej, narciarstwa, pływania i gimnastyki, sternik jachtowy i motorowodny, ukończył podyplomowe studium korekcji wad postawy, śedzia zawodów wspinaczkowych PZA, członek Klubu Wysokogórskiego w Katowicach oraz Klubu Skialpinistycznego Kandahar z Kaatowic, były Selekcjoner Kadry Narodowej w Narciarstwie Wysokogórskim.

Do kursu dołączył również Adam Bielecki.

Adam Bielecki - himalaista i podróźnik, Klub Wysokogórski Kraków. Członek kadry narodowej we wspinaczce wysokogórskiej. Pochodzi z Tychów, mieszka w Krakowie. Absolwent Psychologii UJ. Wspina się w górach od 18 lat. Leader kilkudziesięciu wypraw w różne góry na 5 kontynentach, zdobywca wyróżnienia w konkursie Kolosy 2000 za dokonanie w wieku siedemnastu lat, samotnego i w stylu alpejskim wejścia na Khan Tengri 7010 m n p m. Jesienią 2011 roku zdobył piąty szczyt świata Makalu 8463 m n p m bez użycia tlenu. 9 marca 2012 roku wraz z Januszem Gołebiem dokonał pierwszego zimowego wejścia na Gasherbrum I 8068 m n p m co zostało uhonorowane Kolosem i nagrodą Travelera National Geographic, a także uznane za największe osiągnięcie w dziedzinie eksploracji w 2012 roku przez prestiżowy portal amerykańskiego exploreeswed. Zdobywca K2 ( 31 lipca 2012) i Broad Peaka - pierwsze zimowe wejście ( 5 marca 2013). Na wiosnę 2014 roku wziął udział w zakończonej sukcesem wyprawie na północną ścianę Kanczendzongi kierowanej przez Denisa Urubko. Zimą 2016 razem z Jackiem Czechem podjął próbę pierwszego zimowego wejścia na Nanga Parbat 8125 m n p m. Nigdy nie używał dodatkowego tlenu z butli podczas swoich wspinaczek.

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image