Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

 Projekt wyprawy zakłada podjęcie próby zdobycia najwyższego Szczytu Europy z udziałem osób, które wygrały walkę z rakiem, dając tym wiarę i nadzieje innym, że można wygrać i wrócić do normalnego życia, zycia pełnego pasji i marzeń. Ważnym aspektem wyprawy jest przełamanie tabu o raku, choroba to nadal trudny temat w naszej świadomości.
Na Pomorzu jest jeden z najwyższych wskaźników zachorowalności na nowotwory.

Autorem projektu jest gdyńska podróżniczka Katarzyna Gulczyńska.

W wyprawie w sposób symboliczny wezmą udział:

  • Osoby, które wygrały walkę z rakiem i swoim przykładem mogą dać nadzieję innym chorym, ze z chorobą można wygrać.

  • Młodzi ludzie, fascynaci turystyki górskiej, którzy rozpoczynają swoją przygodę z Górami, poznają nie tylko piękno natury, lecz również piękno "dawania siebie innym"

Patronat Honorowy nad wyprawą objął Prezydent Miasta Gdyni Pan Wojciech Szczurek.

Wyprawa rozpocznie się 04 lipca br. tak, aby uczestnikom zapewnić najlepsze warunki aklimatyzacji, a jednocześnie jeśli pogoda będzie sprzyjająca móc zaatakować Szczyt 12 lipca. Uczestnicy pragną zaakcentować postać Lance Armstronga i działalność Fundacji stworzonej przez tego wybitnego sportowca.

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image