Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

W tym roku po raz trzeci wyruszamy w Alpy. Celem projektu jest pokazanie osobom, które dowiadują się o chorobie, że raka można pokonać i wrócić do życia pełnego pasji i marzeń. Projekt zakłada próbę zdobycia najwyższego szczytu Europy z udziałem osób, które wygrały walkę z rakiem oraz trekking wokół masywu Mont Blanc. Uczestnikami wyjazdu będą również kandydaci chętni do udziału w naszej jesiennej wyprawie na Kilimandżaro. Ci uczestnicy spróbują swych sił i stopnia przygotowania kondycyjnego a także pokuszą się na "małą" próbę aklimatyzacyjną swego organizmu na jednym z alpejskich szczytów.

Termin przewidywany jest na drugą połowę lipca 2012 roku, kiedy we Francji trwa najważniejszy wyścik kolarski na świecie Tour de France. Intencją uczestników jest przypomnienie wyjątkowej sylwetki Lance Armstronga, wielokrotnego uczestnika i zwycięscy TdF. Przez wiele lat poprzez swój udział i obecność w Europie wspierał miliony chorych na nowotwory na całym świecie.

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image