Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

„She’s Mercedes z Mercedes-Benz Witman” to nowy, przede wszystkim multimedialny, projekt gdańskiego dealera skierowany do kobiet. Zapoczątkowany przez centralę firmy ze Stuttgartu pilotażowo został w Polsce wprowadzony także w Gdańsku. Celem projektu jest zwrócenie uwagi na rolę kobiet we współczesnym świecie. nie tylko z punktu widzenia domu i rodziny, ale także biznesu.
Kobiety coraz częściej zajmują wysokie stanowiska w życiu społecznym, polityce oraz na szczeblach władzy w wielu firmach. Mercedes-Benz zdał sobie z tego sprawę jako jedna z pierwszych marek samochodowych na świecie i w związku z tym, swoje działania marketingowe kieruje do damskiej części społeczeństwa.

"She's Mercedes-Benz Witman" to nowy, przede wszystkim multimedialny, projekt gdańskiego dealera skierowany do kobiet. Zapoczątkowany przez centralę firmy ze Stuttgartu pilotażowo został w Polsce wprowadzony także w Gdańsku.

Prezes i pomysłodawczyni naszej Fundacji została zaproszona do projektu dealera, promującego kobiety. Wsparcie nasze jest całkowicie charytatywne, zależy nam na promocji naszych działań - podkreśla Katarzyna Gulczyńska

Celem projektu jest zwrócenie uwagi na rolę kobiet we współczesnym świecie, nie tylko z punktu widzenia domu i rodziny, ale także biznesu. Kobiety coraz częściej zajmują wysokie stanowiska w życiu społecznym, polityce oraz na szczeblach władzy w wielu firmach.

Mercedes-Benz zdał sobie z tego sprawę jako jedna z pierwszych marek samochodowych na świecie i w związku z tym, swoje działania marketingowe kieruje do damskiej części społeczeństwa.

Obecnie firma koncentruje się na produkcji programu wideo, którego bohaterkami są kobiety. Ma on inspirować i motywować je do działania.

Bohaterkami serii nie są wcale celebrytki, znane z pierwszych stron gazet. Są to "zwyczajne" kobiety, które osiągnęły w swoim życiu sukces i mogą poprzez swoje historie zmotywować do działania kolejne panie. Jako trójmiejski dealer, stawiamy również na lokalność naszych bohaterek i mogę zdradzić, że wszystkie "She's Mercedes" będą blisko związane z Trójmiastem. Nie prowadzimy żadnego castingu, staramy się sami, poprzez własne kanały dotrzeć do interesujących kobiet - mówi Katarzyna Graj, Koordynator Projektu She's Mercedes-Benz Witman.

https://www.youtube.com/watch?v=hcXU2goijIk&t=109s

 
Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image