Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

"Nie jesteś sam" - wernisaż pełen nadziei. Od lat robią to, na co często brakuje odwagi ludziom zdrowym. Swoim działaniem pokazują, że z rakiem można żyć pełnią życia, a  nawet go pokonać, udawadniają, że diagnoza to nie wyrok. Przekraczają granice ludzkiej wytrzymałości sami dla siebie, ale przede wszystkim dają nadzieję ty, którzy wątpią w sens leczenia. 

Teraz chcą podzielić się swoimi przeżyciami, które będzie można podziwiać już 15 października w Szpitalach Pomorskich Sp. z o.o. w lokalizacji: Szpital Morski im. PCK, gdzie odbędzie się wernisaż pt.: "Nie jesteś sam". Zadanie dofinansowane ze środków Gminy Miasta Gdyni. Współorganizatorem wydarzenia jest Gdyńskie Centrum Zdrowia.

Od lat robią to, na co często brakuje odwagi ludziom zdrowym. Swoim działaniem pokazują, że z rakiem można żyć pełnią życia, a nawet go pokonać, udawadniają, że diagnoza to nie wyrok. Przekraczają granice ludzkiej wytrzymałości sami dla siebie, ale przede wszystkim dają nadzieję tym, którzy wątpią w sens leczenia. Teraz chcą podzielić się swoimi przeżyciami, które będzie można podziwiać już 15 pażdziernika w Szpitalach Pomorskich Sp. z o.o. w lokalizacji: Szpital Morski im. PCK, gdzie odbędzie się wernisaż pt.: "Nie jesteś sam". Zadanie dofinansowane ze środków Gminy Miasta Gdynia. Współorganizatorem wydarzenia jest Gdyńskie Centrum Zdrowia.

Razem z Basią, Kasią, Gosią, Małgosią, Bogusią, Dorotą, Eweliną, Sandrą, Olgą, Martą, Dominikiem, Wojtkiem, Marcinem, Piotrem, Zbyszkiem i Pawłem zapraszamy Państwa na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już w poniedziałek, 15 pażdziernika br. o godzinie 13.00 w Szpitalu Morskim um. PCK na ul.Powstania Styczniowego 1. Wystawa będzie swoistą podróżą, w którą zabiorą Państwa Uczestnicy projektów "SZczyty życia". To będzie okazja, aby wspólnie z podopiecznymi Fundacji "Pokonaj raka" przemierzyć setki tysięcy kilometrów: piechotą, rowerem, kajakiem, motorem czy balonem, zmagając się przy tym z własnymi słabościami, a także z mrozem, palącym słońcem, wiatrem i burzami.

Uczestnicy, zdobywając najwyższe góry wszystkich kontynentów, są zorganizowani w zespoły międzynarodowe, co jeszcze bardziej podkreśla równość w chorobie, bez względu na wiek, pochodzenie czy status społeczny zmagają się z tą samą chorobą. Wszyscy tak samo potrzebują nadziei, dlatego wzajemnie się napędzają. Wspólny udział w aktywnościach daje poczucie jedności w walce z rakiem. Dodać również należy, że w projektach realizowanych przez Fundację "Pokonaj raka" bierze udział wiele autorytetów z dziedziny sportu, m.in.: Tadeusz Mytnik, Czesław Lang, Mieczysław Nowicki, Adam Bielecki, Jacek Czech czy Piotr Tomala.

Zapraszamy:

Zobacz

 

 

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image