Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Parę grudniowych dni spędziliśmy w Tatrach. Nasz Ambasador - Adam Bielecki - kolejny raz udowodnij jak wielkie ma serce. Pogoda, to Admirał naszych aktywności, to decydujący składnik naszej układanki. Możemy marzyć, śnić i planować, a warunki pogodowe weryfikują zastaną rzeczywistość. Szczegóły niebawem....

 Czy to Tatry czy Karakorum? Pogoda jak w Karakorum, tylko szczyty nieco niższe. Parę grudniowych dni spędziliśmy w górach. Nasz Ambasador - Adam Bielecki - kolejny raz udowodnił jak wielkie ma serce.

Maciej, podsumował tę przygodę treściwie:

" Jeden z tych dni dla których warto żyć....mega podziękowanie dla Adam Bielecki za wspinaczkę i lekcję pokory, Jan Wierzejski i Szymon Grocholski za profesjonalizm i super ujęcia i oczywiście Kasia Gulczyńska spiritus movens całego projektu, za pozytywną energię i motywację.

Naszym centrum dowodzenia było Schronisko "Morskie Oko", w którym Kasia Gulczyńska nawiązywała kontakty przynoszące owoce, oto dowód, A kogóź to możemy spotkać w górach, przy zamieci, braku widoczności i dwójce lawinowej? Zapraszamy:

Zobacz

Zobacz

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image