Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Zapraszamy mieszkańców Wejherowa, powiatu wejherowskiego i nie tylko na spotkanie pt. Porozmawiajmy o zdrowiu ze „Szpitalami Pomorskimi”. Gośćmi będą wybitni specjaliści onkolodzy oraz chirurdzy onkologiczni z jedynego na Pomorzu akredytowanego Breast Unit – Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni kierowanym przez prof. dr. hab. n. med. Wiesława J. Kruszewskiego.
Spotkanie połączone będzie z wernisażem wystawy fotograficznej „Nie jesteś sam”. Zapraszamy we wtorek, 15 stycznia, o godz. 17 do Wejherowskiego Centrum Kultury . Organizatorami spotkania są: Szpitale Pomorskie, Prezydent Miasta Wejherowa Krzysztof Hildebrandt, Wejherowskie Centrum Kultury oraz Fundacja Pokonaj Raka.

Zapraszamy mieszkańców Wejherowa, powiatu wejherowskiego i nie tylko na spotkanie pt. Porozmawiajmy o zdrowiu ze „Szpitalami Pomorskimi”.

Gośćmi będą wybitni specjaliści onkolodzy oraz chirurdzy onkologiczni z jedynego na Pomorzu akredytowanego Breast Unit - Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Piersi w Szpitalu Morskim im. PCK w Gdyni kierowanym przez prof. dr. hab. n. med. Wiesława J. Kruszewskiego. Spotkanie połączone będzie z wernisażem wystawy fotograficznej „Nie jesteś sam”.

Zapraszamy we wtorek, 15 stycznia, o godz. 17 do Wejherowskiego Centrum Kultury - Filharmonia Kaszubska, ul. Jana II Sobieskiego 255.

Organizatorami spotkania są: Szpitale Pomorskie, Prezydent Miasta Wejherowa Krzysztof Hildebrandt, Wejherowskie Centrum Kultury oraz Fundacja Pokonaj Raka.

Porozmawiamy o profilaktyce chorób nowotworowych, w tym piersi, chirurgii okołoplastycznej, leczeniu. Będą również porady dietetyczne. Ponadto podopieczni Fundacji Pokonaj Raka - osoby doświadczone chorobą nowotworową, opowiedzą o swojej walce z chorobą i tym, co w nich ona wyzwoliła. Po spotkaniu zapraszamy na wernisaż fotografii przygotowanej przez Fundację Pokonaj Raka, które następnie ozdobią Poradnię Onkologiczną Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie. Fundacja od ponad 11 lat skierowuje swoje działania dla osób doświadczających choroby nowotworowej. Do profilaktyki zachęcają poprzez oswajanie choroby, pokazywanie pozytywnych przykładów "wygranych", w ten sposób przełamując lęk i strach związany z chorobą.
Dziękujemy Krzysztof Kozicki za czas & zdjęcia.

Telewizja TTM - kliknij

Wejherowski24.pl - kliknij

 
Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image