Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Wystartowała kolejna edycja kampanii edukacyjnej "Diagnoza: Nowotwór - współczesna onkologia", której celem jest szeroka edukacja na temat chorób onkolgicznych - ich przyczyn, diagnostyki i możliwości leczenia.

Wystartowała kolejna edycja kampanii edukacyjnej "Diagnoza: Nowotwór - współczesna onkologia", której celem jest szeroka edukacja na temat chorób onkologicznych - ich przyczyn, diagnostyki i możliwości leczenia.

W kampanii udział wzięło wielu znakomitych ekspertów m.in. dr hab. Adam Maciejczyk, prof. nadzw. dr hab. n. med.Wojciech Wysocki i prof. dr hab.n. med. Joanna Chorostowska - Wynimko. Kampania porusza tematy związane z nowoczesnymi terapiami stosowanymi w walce z rakiem płuc, wyzwaniami związanymi związanymi z diagnostyką i przedstawia sytuację pacjenta onkologicznego z punktu widzenia systemowego, medycznego, a także okiem samego chorego.

Pamiętajmy, że w onkologii liczy się czas, wcześnie wykryty nowotwór to szansa na całkowite wyleczenie. Nie zapominajmy o regularnych badaniach, dobrze się odżywiajmy i bądźmy aktywni. Raka da się pokonać.

Fundacja "Pokonaj raka" jest partnerem kampanii "Diagnoza: Nowotwór - współczesna onkologia.

Zapraszamy do lektury wersji papierowej, która jest dystrybuowana z dzisiejszą Gazetą Wyborczą lub na dedykowanym portalu http://onkologia.warsawpress.com/

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image