Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

IV Forum Wymiany Wiedzy i Doświadczeń odbywa się w Warszawie. Na zaproszenie Novartis Polska Sp. z o.o. uczestniczymy. Forum jest wymianą wiedzy i dzieleniem sią doświadczeń z przedstawicielami organizacji pacjenckich z całej Polski.

 IV Forum Wymiany Wiedzy i Doświadczeń odbywa się w Warszawie. Na zaproszenie Novartis Polska Sp.z o.o. również uczestniczymy. Forum jest wymianą wiedzy i doświadczeń z przedstawicielami organizacji pacjenckich z całej Polski.

Na początku mieliśmy okazję posłuchać wystąpienia Avi Matan, CEO Novartis Oncology, który przedstawił nam priorytety działalności Novartis Oncology na terenie Polski.

Panie Aneta Poznańska i Katarzyna Raczyńska przedstawiły nam raport w jaki sposób korzystamy z dr Google a nie ze sprawdzonych źródeł wiedzy.

Pan Adam Goszczyński, Medical Director Novartis przedstawił wykład o medycynie persnalizowanej 2.0. O tym czy hematologia jest prekursorem odkryć w walce z nowotworami.

Po zakończeniu w/w w daliśmy się w żywą dyskusję jak wyzwania w onkologii i hematologii wygladają z perspektywy organizacji pacjenckich. Jesteśmy bliżej pacjenta zmagającego się z chorobą

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image