Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

List Gratulacyjny od Rzecznika Praw Pacjenta Pana Bartłomieja Chmielowca dla Pani Prezes Fundacji "Pokonaj raka" Katarzyny Gulczyńskiej. Ten piękny gest, a zarazem uznanie zostało wręczone podczas wydarzenia Onko Tour 2019, podczas spotkania byłych Pacjentów z obecnymi Pacjentami onkologicznymi w Podkarpackim Centrum Onkologii w Rzeszowie.

Dla mnie najcenniejsze było miejsce wręczenia Listu, pośród Pacjentów, a nie w świetle jupiterów, na Gali. To moje marzenie, żeby Pacjenci szpitali czuli, że również za murami szpitala jest Ktoś, Kto myśli i działa dla Nich. Często za murami toczy się rywalizacja, a zazdrość kąsa ubogich w myślach...

Rzeczpospolita Polska

Rzecznik Praw Pacjenta

Bartłomiej Chmielowiec

 Pani

Katarzyna Gulczyńska

Prezes Fundacji "Pokonaj raka"

LIST GRATULACYJNY

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na wydarzenie pn."Onko Tour 2019" organizowane przez Fundację Pokonaj raka. W tegorocznym wydarzeniu zostaliśmy wyróźnieni możliwością objęcia Patronatem Honorowym Państwa projektu, za co również dziękujemy bo mamy świadomość, że tego typu inicjatywa sprzyja poszerzeniu wiedzy w walce z chorobami nowotworowymi, zapobieganiu i ich leczeniu.

Chciałbym złożyć na Pani ręce najserdeczniejsze podziękowanie za merytoryczne, psychologiczne projekty wspierające pacjentów onkologicznych w ich walce o zdrowie, przekazywanie pozytywnej energii, jak i zachęcanie osób zdrowych do profilaktyki.

Pomysł "Onko Tour" niewątpliwie jest takim projektem. Podczas aktywności fizycznej obejmującej 500 km trasę rowerową dla osób, które zostały dotknięte chorobą nowotworową i dla ich opiekunów jest niewątpliwie wyzwaniem sportowym pokazującym, że z chorobą można wygrać i spełniać marzenia. Ale jest również siłą napędową, która daje energię do dalszego działania i podejmowania nowych inicjatyw.

Życzę Pani dalszych owocnych działań na rzecz pacjenta, wszelkiej pomyślności zawodowej, jak również sukcesów w życiu osobistym.

Bartłomiej Chmielowiec

 

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image