Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Nasza Prezeska Katarzyna Gulczyńska odwiedziła Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie. Od paru miesięcy pandemia covid19 nie pozwala nam na bezpośrednie spotkania i aktywności z Pacjentami. W oczekiwaniu na wznowienie warsztatów "Podróź bez dymka - podróżą po zdrowie" dotyczących profilaktyki raka płuc dostarczyliśmy materiały do BCO.

 Nasza Prezeska Katarzyna Gulczyńska w dniach 18 - 19 sierpnia br. odwiedziała Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie przy ul. Ogrodowej 12. Od paru miesięcy pandemia covid19 nie pozwala nam na bezpośrednie spotkania i aktywności z Pacjentami. W oczekiwaniu na wznowienie warsztatów organizowanych wspólnie z Biurem Rzecznika Praw Pacjenta dotyczących profilaktyki raka płuc dostarczyliśmy materiały do BCO.

Białostockie Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej- Curie to miejsce dla nas wyjątkowe. Otwartość i serdeczność z jaką przyjmowane są nasze wydarzenia to zasługa Pani Magdaleny Joanny Borkowskiej - Dyrektor BCO wraz z Zespołem. Dziękujemy za spotkanie i czas, do zobaczenia wkrótce.

 " Nasze Centrum odwiedził niezwykły gość - Pani Katarzyna Gulczyńska, prezes Fundacji "Pokonaj raka". Pani Katarzyna przekazała nam i naszym pacjentom zdjęcia wykonane m.in. na Podlasiu, podczas trzeciego etapu rajdu trasą Green velo "Onko Tour 2018".

Fotografie już wkrótce ozdobią poradniane korytarze. Serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w realizacji zamierzonych działań wspierających pacjentów onkologicznych." - czytamy na stronie Białostockiego Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie.

Więcej o projekcie na https://www.gov.pl/web/rpp/podroz-bez-dymka-podroza-po-zdrowie-spotkania-informacyjne-o-prawach-pacjenta-i-profilaktyce-przeciw-nowotworom

O wznowieniu warsztatów oraz kalendarzu będziemy informować na bieżąco.

 

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image