Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Fundacja "Pokonaj raka" całym sercem wspiera szlachetną inicjatywę Pary Prezydenckiej Wrocławia. Anna i Rafał Dutkiewiczowie są organizatorami największego Balu Dobroczynnego w Polsce. W tegorocznym Balu uczestniczyło blisko 1500 gości przedstawicieli biznesu, nauki, kultury i polityki...Fundacja "Pokonaj raka" również...

 Fundacja " Pokonaj raka" całym sercem wspiera szlachetną inicjatywę Pary Prezydenckiej Wrocławia. Anna i Rafał Dutkiewiczowie są organizatorami największego Balu Dobroczynnego w Polsce. W tegorocznym Balu uczestniczyło blisko 1500 gości przedstawicieli biznesu, nauki, kultury i polityki....Fundacja " Pokonaj raka " również. Po raz 11 Bal odbył się we wrocławskiej Hali Ludowej. Od początku działalności udało się zebrać ponad 8 milionów złotych dla Dzieci i zakupić wyposażenie dla kilku szpitali pediatrycznych we Wrocławiu. W tym roku zbieraliśmy m.in. na Przyladek Nadziei - największy projekt społeczny w Polsce, dotyczący budowy nowego szpitala dla Onkologii Dziecięcej, szczególnie tak bliskiej naszej Fundacji " PR " .

" Czy zdajemy sobie sprawę z tego, że wszyscy jesteśmy spadkobiercami dobroci ludzkiej ", tymi słowami Anna & Rafał Dutkiewiczowie co roku zapraszają do wspólnej zabawy i wspólnego czynnienia dobra.

Dotychczas najcenniejszym wylicytowanym przedmiotem było pióro ofiarowane przez Jana Pawła II kardynałowi Henrykowi Gulbinowiczowi, które osiągneło rekordową cenę 330 tysięcy złoty.

Uczestnicy tegorocznego Balu wzięli udział w licytacji ponad 30 przedmiotów m in. sukienki oraz rakiety Agnieszki Radwańskiej, piłki nożnej z autografem Ronaldo i Pele, monety o nominale 5 dolarów wyemitowanej przez Mennicę Wysp Cooka.

Piłka została wylicytowana za 40 tysięcy złoty. Najcenniejszym przedmiotem tegorocznej aukcji okazał się dar Felixa Baumgartnera ( zegarek oraz plakat ), który wylicytowano za 200 tysięcy złoty. Pod " młotek " poszło tagże zdjęcie Ryszarda Horowitza " Jimmy Rushing ", które osiągnęło kwotę 150 tysięcy złoty. Dużym zainteresowaniem cieszyła się " promesa ", upoważniająca nabywcę do zagrania w najnowszym filmie Andrzeja Saramonowicza, autora m.in. " Lejdis " i " Testosteronu ". " Filmowa przygoda " oraz fragment rękopisu scenariusza " Lejdis " ( dwie kartki ) zostały wylicytowane za 60 tysięcy złoty.

Zaprawszamy do wspólnego czynienia dobra. W tym roku udało się zebrać 1 milion 700 tysięcy złoty.

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image