Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

W dniu dzisiejszym w Krakowie uczestnicy wyprawy " Kilimanjaro Expedition 2012 " spotkali się z władzami uczelni Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia aby podziękować za udzielone wsparcie w realizacji marzeń i pokazaniu, że rak to nie wyrok - jedynie diagnoza.

Podopieczni naszej Fundacji spotkali się z władzami uczelni Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, w ten sposób mogli osobiście podziękować za wsparcie finansowe przy realizacji wyprawy " Kilimanjaro Expedition 2012 ". Wyprawa ta jest częścią realizacji jedynego na świecie projektu zdobycia pełnej Korony Ziemi przez osoby dotknięte chorobą nowotworową.

Spotkanie miało miejsce w Krakowie, w siedzibie uczelni.

Ze stony Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w spotkaniu wziął udział:

mgr inż. Wiesław Krawiec, współzałożyciel KWSPZ i V - ce Kanclerz KWSPZ,

Dr Anna Tylek, Dziekan KWSPZ ,

mgr Aleksandra Nabielec, Kwestor KWSPZ oraz

mgr inż Bożena Podobińska, kierownik Dziekanatu zawsze gotowa nieść pomoc potrzebującym

Fundację " Pokonaj raka " reprezentowały:

mgr Katarzyna Gulczyńska, Prezes Fundacji "Pokonaj raka"

mgr Małgorzata Kotewicz, amazonka, uczestniczka " Kilimanjaro Expedition 2012 " oraz " Aconcagua Expedition 2013 "

mgr Agnieszka Kudła, wolontariusz Fundacji "Pokonaj raka"

W wyprawie " Kilimanjaro Expedition 2012 " brały udział amazonki: Małgosia Kotewicz, nasza "duża Gosia" oraz Małgosia Kurtyka - Kozioł, nasza "mała Gosia". Trzeci uczestnik, Zbyszek Wiśniewski, wygrał w walkę z rakiem żoładka, "nasza Wisienka" dwa dni przed wyjazdem "trafił " na stół operacyjny w związku z silnym zapaleniem wyrostka robaczkowego.

Dziewczyny wygrały podwójnie, raz ze śmiertelną chorobą, a podczas zdobywania najwyższej Góry kontynentu afrykańskiego mającego wysokość 5895 m n p m z własnymi słabościami. Jednocześnie pokazały, że rak to nie wyrok. Choroba może stanowić drogę do lepszego życia - życia wewnętrznego, życia pełnego pasji i marzeń.

Spełnienie marzeń uczestników wyprawy " Kilimanjaro Expedition 2012 " było możliwe dzięki wsparciu finansowemu Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia.

Serdecznie dziękujemy <3.

W życiu każdego człowieka podstawową rolę odgrywa aktywność, ruch w codziennm życiu bo jeśli człowiek się rusza to żyje !!!!

 

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image