Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

W programie Tomasza Sekielskiego \" Po prostu \", jedna z naszych podopiecznych opowiada o swej trudnej walce z rakiem....my wiemy, że Małgosia wygrała 3-krotnie, gdyż 3-krotnie nowotwór wracał do Niej w 3-ch różnych odmianach ( Małgosia 14.06 minuta).

 Wzruszające rozmowy z kobietami, które walczą z rakiem pierwsi, a mastektomia jest dla nich jedyną nadzieją.

Niezłomna walka o kobiecość, o powrót do "normalności". Jedną z bohaterek programu Tomasza Sekielskiego jest nasza podopieczna Małgosia Kurtyka - Kozioł.

 Zapraszamy....

 Małgosia kiedy zachorowała na raka miała 42 lata, pełna życia, rozsyłająca setki uśmiechów do spotkanych ludzi. To był początek nowego życia, to życie rozpoczynało się w Stanach Zjednoczonych gdzie postanowiła wyjechać z mężem i dziećmi. Nie spodziewali się jak ich życie w krótce się zmieni....Małgosia wygrała walkę z 3- ma różnymi rodzajami raka, przeszła 9 operacji i 8 eksperymentalnych chemioterapii. Od 20 lat leczy się na nadciśnienie.

Zawsze pragnie..."ujrzeć światło lepszego świata"...w każdym najtrudniejszym momencie życia. Pragnęła tego również wdrapując się na najwyższy szczyt Afryki, Kilimanajaro mający wysokość 5895 m n p m gdyż brała udział w " Kilimanjaro Expedition 2012 ".

Była jedną z najdzielniejszych uczestniczek trekkingu wokół masywu Mont Blanc, który co roku organizujemy dla chorych na raka, zawsze uśmiechnięta, otwarta, aktywnie pomagająca każdemu...kto tej pomocy potrzebuje.

Schodząc ze szczytu Kilimanjaro, życzyła wszystkich ...aby i im zaświeciło takie słońce w życiu jak Jej na najwyższym szczycie kontynentu afrykańskiego....

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image