Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Na I Gdańskim Festiwalu Górskim podopieczni naszej fundacji opowiedzą o swoich szczytach życia. O szczytach ludzkich możliwości, tych w chorobie i tych na górskim szlaku.

 W ramach I Gdańskiego Festiwalu Górskiego zapraszamy na opowieść o realizacji marzeń, Koronie Ziemi, inspiracji, walce, najwążniejszych wartościach w życiu, spotkaniu z drugim człowiekiem, przyrodą i górami.

Zdobywanie szczytów wymaga niesamowitgo wysiłku, wytrzymałości psychicznej i fizycznej oraz wytrwałości i odwagi, taką samą walkę na śmierć i zycie podejmują osoby, które zmagają się z chorobą. Góry to sprawdzian charakteru, równie dużego hartu ducha potrzeba by pokonać chorobę. Ci, którzy chodzą po górach i wspinają się wiedzą, że do sukcesu potrzbna jest silna motywacja, pomaga ona również wyzdrowieć. Dlatego z podopiecznymi Fundacji " Pokonaj raka " wychodzimy w góry.

Fundacją " Pokonaj raka " zabrała w góry już ponad setkę ludzi.

" Szczyty życia " to projekt, którego celem jest zwrócenie uwagi na ogólnoświatowy problem walki z chorobą nowotworową, to próba zdobycia przez ludzi którzy z chorobą wygrali 9 najwyższych szczytów kontynentów należących do pełnej Korony Ziemi, projekt jest symbolempokonywania choroby, na którą zapadają mieszakńcy wszystkich kontynentów. Podopieczni w czasie I Gdańskiego Festiwalu Filmowego opowiedzą o wyprawie na Mont Blanc, Kilimanjaro, Aconcagui i Elrusie, a także o innych projektach , opowiemy o tych co dali wiarę i siłę tym wszystkim, którzy dopiero rozpoczynają swą walkę. Swoim przykładem przekonują, że rak to nie wyrok, że można go pokonać i wrócić do życia pełnego Pasji i marzeń.

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image