Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu „Można?Można!” organizowane przez Sekcję Psychologii Międzykulturowej i Rodzaju KNP ANIMA. Z udziałem podopiecznej Fundacji " Pokonaj raka ". „Można? Można!” to cykliczne spotkania z osobami, które pewnego dnia zapragnęły w życiu coś zrobić i… najprościej w świecie zaczęły to realizować. Nie patrząc na to jak bardzo zwariowane, nierealne lub pozbawione sensu mogło to się innym wydawać.

Na przekór przeciwnościom losu uparcie dążyły do celu, tym samym pokazując nam, że chcieć to móc! „Humanitarnie i ekstremalnie” to temat najbliższego spotkania, które będzie dotyczyło pokonywania własnych słabości i pomagania innym w ekstremalnych warunkach. A o zdobyciu „Szczytów Życia”, pasji, marzeniach i determinacji w walce z chorobą nowotworową opowie Agata Spietelun.

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image