Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Z ogromną przyjemnością polecam i zachęcam do wspierania naszej Małgosi zmierzającej do grobu św. Jakuba, do Santiago de Compostela. Uczestniczka naszego flagowego projektu " Szczyty życia - Kilimanjaro Expedition 2012 " wyznaczyła sobie kolejny cel.

 Kiedy Małgosia zachorowała miała 42 lata. Chorobę zapoczątkował rak piersi, potem węzły chłonne i tak stopniowo kolejne przerzuty. Nigdy się nie poddała bo miała dla Kogo żyć i choć godzin zwątpienia było multum , poddając się eksperymentalnej chemioterapii zwyciężyła. Małgosia zawsze pragnęła " Ujrzeć śwaitło lepszego życia " i takie światło zobaczyła z nami z najwyższego szczytu kontynentu afrykańskiego, Kilimanjaro mającego wysokość 5 895 m n p m .

Cieszymy się ogromnie kiedy uczestnicy naszych " Szczytów życia " - idą dalej. Wyznaczają sobie i innym kolejne szczyty i dążą do zmian na lepsze w swoim życiu. Zachęcamy do polubienia na fb. strony " Idę bo żyję - Amazonka w drodze" gdzie można śledzić kolejne Małgosiowe kilometry zmian na lepsze. To sztuka po trudach walki z rakiem inspirować do aktywnego , zdrowego życia. Życie to najcenniejszy dar.

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image