Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

W piątek 16 maja br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego odbyła się debata " Zmiany w onkologii widziane oczami pacjentów " organizowanego przez Fundację " Wygrajmy Zdrowie " w ramach projektu Obywatelskie Porozumienie na rzecz Onkologii. Do którego nasza Fundacja " Pokonaj raka " została zaproszona.

 W dniu 16 maja 2014 roku w Gdańsku odbyła się debata " Zmiany w onkologii widziane oczami pacjentów " organizowana przez Fundację " Wygrajmy zdrowie ". W dyskusji udział wzięli przedstawiciele różnych środowisk : Ministerstwo Zdrowia reprezentował- wiceminister Sławomir Meumann, konsultanci wojewódzcy, przedstawiciele Izby Lekarskie, Pielęgniarskiej, członkowie organizacji pacjenckich z Województwa Pomorskiego w tym przedstawiciel naszej Fundacji " Pokonaj raka " - Prezes Katarzyna Gulczyńska.

Debata ma na celu zaprezentowanie zmian w systemie opieki onkologicznej w Polsce oraz konsultacje tych zmian wśród decydentów i zainteresowanych. Debatę otworzyła wicemarszałek województwa pomorskiego Pani Hanna Zych - Cisoń oraz Prezes Fundacji " Wygrajmy zdrowie " Pan Szymon Chrostowski - inspirator debaty.

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image