Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

W ramach projektu realizowanego przez naszą FPR " Szczyty życia " wyruszyliśmy do Austrii. Projekt " Szczyty życia " to nie tylko próba zdobycia najwyższych szczytów wszystkich kontynentów należących do pełnej Korony Ziemi ale również próba zdobycia najwyższych szczytów Państw należących do Unii Europejskiej.

Nasza Fundacja " Pokonaj raka " jako jedyna na świecie realizuje unikatowy projekt zdobycia przez podopiecznych wszystkich szczytów należących do pełnej Korony Ziemi, czyli najwyższych szczytów wszystkich kontynentów.

Drugim naszym unikatowym projektem jest zdobycie przez podopiecznych FPR najwyższych szczytów Państw należących do Unii Europejskiej. W tym celu w maju udaliśmy się do Austrii z zamiarem zdobycia najwyższego szczytu Ausrtii - Grossglockner mającego wysokość 3 798 m n p m . Grossglockner to kolejny szczyt z Europy po zdobyciu w zeszłym roku - Triglavu - najwyższego szczytu Słowenii.

Oba projekty mają na celu zwrócenie uwagi na problem zachorowalności na raka. Pokazać, że na raka chorują wszyscy mieszkańcy Ziemi a choroba ta stała się plagą XXI wieku. Nasze projekty przede wszystkim mają dać wiarę i nadzieję, że z rakiem można wygrać i " wrócić " do życia pełnego pasji i marzeń i realizować własne szczyty życia.

Rak to diagnoza nie wyrok !!!

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image