Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

W sobotę 25 października 2014 roku, jedna z naszych Podopiecznych. Małgorzata Kotewicz skończyła studia podyplomowe na kierunku Ekonomia Społeczna na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Temat obronionej pracy dyplomowej to " Fundraising i " Grantoza" jako sposoby pozyskiwania środków na finansowanie inicjatyw ekonomii społecznej w Polsce".

Małgosia, najpierw rok po zachorowaniu i trzech operacjach ( rak piersi ), była na trekkingu wokół Mont Blanc, kilka miesięcy później zdobyła Kilimanjaro. To jej nie wystarczyło. Chciała pokazać wszystkim chorym, jak waźna jest walka o własne zdrowie i życie w zgodzie z samym sobą i swoimi marzeniami.

Na początku 2013 roku wzięła udział udział w wyprawie na Aconcaguę. Mimo, iż wyprawa nie zakończyła się pełnym sukcesem, to jednak dała motywacje do dalszego działania i dlatego też w październiku 2013 roku Małgorzata rozpoczęła studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaiu. które zakończyła w ostatnią sobotę pomyslną obroną pracy dyplomowej.

Małgosia wraz z innymi Podopiecznymi naszej FPR brała udział w I międzynarodowej polsko-słoweńskiej wyprawie na Triglav, czyli " Triglav International Expedition 2013 ". Przypomnijmy Triglav to najwyźszy szczyt Słowenii i Alp Julijskich mający wysokość 2864 m n p m Wyprawa była organizowana w ramach projektu " Szczyty życia", zdobycia przed Podopiecznych wszystkich najwyższych szczytów Państw należących do Unii Europejskiej.

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image