Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Adam Bielecki to jeden z najzdolniejszych wspinaczy młodszego pokolenia na świecie. Polski taternik, alpinista i himalaista. Pierwszy zimowy zdobywca ośmiotysięczników: Gaszerbrum, Broad Peak oraz zdobywca K2 i Makalu. ABT to społeczność ludzi z pasją, którzy mają odwagę marzyć i stawiać czoła przeciwnościom losu.

Nie musisz być sportowcem wyczynowym, by czuć się członkiem zespołu ABT. Fundacja "Pokonaj raka" do tego zespołu z dumą należy.

ABT to społeczność ludzi z pasją, którzy mają odwagę marzyć i stawiać czoła przeciwnościom losu. Nie musisz być sportowcem wyczynowym, by czuć się członkiem zespołu ABT. Fundacja "Pokonaj raka" do tego zespołu z dumą należy.

http://abteam.pl/abt/partnerzy/

Nanga Stegu Revolution 2015/ 2016 to zimowa wyprawa na jeden z dwóch niezdobytych zimą ośmiotysięczników. W skład zespołu wchodzą: Adam Bielecki & Jacek, Paweł Czech.

Nanga Parbat, ośmiotysięcznik, dziewiąty co do wysokości szczyt świata, mający wysokość 8 126 m n p m . Nazwa góry jest mianem kaszmirskim, wywodzi się z sanskrytu i znaczy "Naga Góra". Jest to jeden z dwóch niezdobytych zimą ośmiotysięczników obok K2.

Niestety brak sprzyjających prognoz pogody oraz kontuzja ręki Adama zdecydowały o zakończeniu akcji górskiej w Pakistanie i szybszym powrocie do kraju.

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image