Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Zawsze cieszy fakt, gdy twórcy internetowi angażują się w akcje społeczne. Świetnym przykładem takich działań jest najnowszy film Cyber Mariana, który przy współpracy z innymi YouTuberami zachęca do wsparcia naszej Fundacji "Pokonaj raka". DZIĘKUJEMY!!!

 https://www.youtube.com/watch?v=AQOWLvzBZM0&t=26s

Zawsze cieszy fakt, gdy twórcy internetowi angażują się w akcje społeczne nakierowane na słuszny cel. Świetnym przykładem takich działań jest najnowszy film na kanale Cyber Marian, który przy współpracy z innymi YouTuberami zachęca do wsparcia Fundacji "Pokonaj raka".

Wszystko to jak zwykle u niego podane w naprawdę zabawnej, humorystycznej otoczce.

Prócz Cyber Mariana w filmie Suchary o LEKARZACH wystąpili także inni znani, zaprzyjaźnieni z nim twórcy - Michał Domaszewski, Adam Fido, chłopaki z Na Pełnej czy z kanału Walenie. Ta mieszanka okazala się całkiem niezłym sukcesem. Film jeszcze tego samego dnia trafil na kartę "Na czasie" i szybko przebił granicę stu tysięcy wyświetleń!

Postać Cyber Marian nie jest przy tego typu akcji przypadkowa. W swoim czasie on również zmagał się z chorobą nowotworową, ale na szczęście z tej walki udało mu się wyjść obronną ręką.

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby wspomóc Fundację, w opisie filmu pojawiły się niezbędne do tego celu dane. Zarówno KRS dla rzoliczających PIT jak i numer konta dla bardziej tradycyjnej formy pomocy.

Fundacja Pokonaj Raka:
KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Promocja takich akcji to zawsze świetna sprawa. Oby za sprawą tego materiału na konto Fundacji wpłynęła jak największa kwota pieniędzy. Z pewnością przyda się ona wielu najbardziej potrzebująccyh tego osobom. Trzymamy kciuki!!!

 https://apynews.pl/youtuberzy-akcja-fundacja-pokonaj-raka

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image