Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Adam Bielecki, jeden z czołowych himalaistów świata zawsze budził zainteresowanie mediów i podziw słuchaczy. Od wielu lat jest naszym Ambasadorem. Wspiera nasze działania a przede wszystkim naszych Podopiecznych. O wspólnym mianowniku - wlasnych doświadczeń w górach i doświadczeń osób zmagających się z nowotworem dzieli się w jednym z ostatnich wywiadów. Wywiad został udzielony na potrzeby kanału you tube, a przeprowadzony przez Łukasza Jakóbiaka. Zapraszamy.

 Łukasz: "....Sport ten ( czyt. himalaizm) jest bardzo niebezpieczny. Ta śmierć u Was czycha za rogiem. Widzę, pewien element wspólny bo dwa miesiące temu rozmawiałem z Kasią, która jest śmiertelnie chora, umiera. I też Jej świadomość życia jest na dużo wyźszym poziomie niź u przeciętnego człowieka. Dlatego też wydaje mi się, że dużo bardziej doceniacie życie, każdy element tego życia bo spojrzeliście śmierci w oczy".

Adam: "Powiem Ci, że jestem też Ambasadorem Fundacji "Pokonaj raka". Od lat współpracuję z Kasią Gulczyńską, która kiedyś była moją klientką w górach. Jest przesympatyczną osobą, która robi wiele dobrego dla osób z doświadczeniem onkologicznym. I też brałem udział w takich akcjach z osobami chorymi czy z doświadczeniem onkologicznym. To było dla mnie absolutnie niesamowite doświadczenie, bo w ogóle na początku myślałem zrobię coś dobrego, podreperuję sobie karmę. Pojechałem na takie pierwsze spotkanie i było zupełnie na odwrót. To jakby ja czerpałem od tych ludzi a nie oni ode mnie. Bardzo mocne, bardzo intensywne dla mnie doświadczenie, zmuszające mnie do głębokiej refleksji na długi czas. Ale też te rozmowy z tymi ludźmi pokazały mi - jak wiele mamy wspólnych doświadczeń. To doświadczenie śmierci, to o czym ty mówisz pozwala gdzieś tam zmienić priorytety w swoim własnym życiu".

Zapraszamy do wysłuchania całości. Adama można słuchać, słuchać ..... w nieskończoność.

https://www.youtube.com/watch?v=qqrNj4KtEd0

O nas mówi w około 30 minucie.

https://www.youtube.com/watch?v=Lm1tAYEJUfE&t=30s

 

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image