Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Jeśli chcesz wiedzieć: Jak zmiany w sposobie odżywiania i stylu życia wpłynęły na podłoże chorób przewlekłych i nowotworowych? Czy homeostaza - równowagakwasowo- zasadowa jest warunkiem powrotu do zdrowia? Jak mocno styl życia, emocje i psychika wpływają na rozwój chorób przewlekłych i nowotworowych ? Czym jest właściwe odżywianie - jak to rozumieć ? Jak wprowadzić zmiany na talerzu - "ZDROWY TALERZ" oraz poznasz podstawy diety makrobiotycznej. 

Czym jest energia pożywienia ? Dlaczego jesteśmy coraz słabsi ?  Na te pytanie odpowie Prelegentka spotkania, Pani Bożena Schleicher. 

Jeśli chcesz wiedzieć:

Jak zmiany w sposobie odżywiania i stylu życia wpłynęły na podłoże chorób przewlekłych i nowotworowych ? Czy homeostaza - równowaga kwasowa - zasadowa jest warunkiem powrotu do zdrowia ? Jak mocno styl życia, emocje i psychika wpływają na rozwój chorób przewlekłych i nowotworowych ? Czym jest właściwe odżywianie - jak to rozumieć ? Jak wprowadzić zmiany na talerzu - " Zdrowy Talerz" oraz poznasz podstawy diety makrobiotycznej. Czym jest energia pożywienia ? Dlaczego jesteśmy coraz słabsi ?

Bożena Schleicher, jest Absolwentką Międzynarodowego Instytutu Makrobiotycznego w Kiental w Szwajcarii. Specjalistką w zakresie nauki o żywieniu, posiada ponad 25-letnie doświadczenie w edukacji zdrowotnej, prowadzi autorskie kursy gotowania makrobiotycznego, seminaria i wykłady z zakresu zdrowia, zdrowego odżywiania, profilaktyki chorób przewlekłych i nowotworowych, promuje zdrowy styl życia, prowadzi autorskie wczasy edukacyjno - rekreacyjne. Opracowała nowatorski sposób łączenia w praktyce zasad makrobiotyki i medycyny chińskiej z terapią odkwaszania organizmu dr Renate Collier. Jest dyplomowanym zielarzem TMC/ Tradycyjna Medycyna Chińska/.

Serdecznie zapraszamy !!!

Zobacz

Zobacz

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image