Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Fundatorka i Prezeska Fundacja "Pokonaj raka" Kasia Gulczyńska została wyróżniona odznaką Honorową "Za zasługi dla ochrony zdrowia" przez Ministra Zdrowia.

Szanowny Panie Ministrze,

Dziękuję za tak ciepłe słowa i gratulacje. Cieszę się, że moje zaangażowanie w działania na rzecz chorych onkologicznie i upowszechnianie wiedzy o chorobach nowotworowych jest doceniane. Walka z rakiem rzeczywiście ma wiele wymiarów, a wsparcie pacjentów i podtrzymywanie nadziei jest niezwykle istotne w procesie leczenia.

Organizacje pacjentów odgrywają niezastąpioną rolę w zapewnianiu wsparcia i informacji dla osób dotkniętych chorobą nowotworową. Ich działalność jest nieoceniona dla pacjentów i ich rodzin, dostarczając wsparcia emocjonalnego, edukacji i zasobów, które pomagają w radzeniu sobie z chorobą.
Jestem wdzięczna za życzenia pozytywnych chwil w mojej działalności społecznej. Praca na rzecz chorych onkologicznie i upowszechnianie wiedzy o nowotworach jest dla mnie niezwykle satysfakcjonująca. Nieustająca pogoda ducha i determinacja są ważne w tworzeniu pozytywnych zmian i wspieraniu pacjentów w ich trudnej drodze.

Raz jeszcze dziękuję za wyrazy uznania i życzliwość. Jestem wdzięczna za możliwość kontynuowania mojej misji i mam nadzieję, że wraz z innymi zaangażowanymi ludźmi możemy wpływać na poprawę życia chorych onkologicznie i szerzyć świadomość o walce z rakiem w naszym społeczeństwie.

 

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image