Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

W dniu 03 czerwca 2022 roku zapraszamy na niezwykłe wydarzenie, przekazanie Daru serca, daru od byłych pacjentów dla obecnych pacjentów onkologicznych.


Choroba dotyka nie tylko tkanki, ale umysł i duszę człowieka. Cały proces leczenia pacjenta składa się z dwóch części: leczenia medycznego i leczenia w sferze emocjonalnej. Fundacja „Pokonaj raka” od wielu lat realizuje projekty z udziałem pacjentów, aby pokazać że raka można pokonać i wrócić do życia pełnego pasji i marzeń. Są to różne formy aktywności dokumentujące życie po chorobie nowotworowej.
Dzwon życia ma dawać radość tym, którzy w niego uderzą kończąc etap leczenia i nadzieję pacjentom, którzy go usłyszą, a lekarzom satysfakcję.
Każdy z nas ma wpływ na swoje życie, poprzez aktywność, zdrowe odżywianie, korzystanie z programów profilaktycznych czy pozytywnego nastawienia. Wiedza i profilaktyka są kluczem do zdrowia – podkreśla Katarzyna Gulczyńska, Prezes Fundacji „Pokonaj raka”.
W projektach realizowanych przez Fundację „Pokonaj raka” biorą udział pacjenci, lekarze czy urzędnicy związani z ochroną zdrowia. Otrzymujemy wsparcie wybitnych osobistości ze świata sportu, jak Czesław Lang, Tadeusz Mytnik, Wojtek Bógdał, czy kadra polskich himalaistów.
Wydarzenie „Nadzieja przychodzi do pacjenta wraz z drugim człowiekiem” swym Patronatem Honorowym objął Pan Rzecznik Praw Pacjenta Bartłomiej Chmielowiec.
Cieszymy się móc gościć na uroczystości organicaje pacjenckie: Fundacja "Aprobata" z Rzeszowa oraz Stowarzyszenie "Sanitas" z Sanoka.

Skan patronatu Fundacja Pokonaj Raka

 

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image