Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Rzecznik Praw Pacjenta i Uniwersyteckie Centrum Kliniczne są organizatorami konferencji pt. Bezpieczeństwo Pacjenta, która odbędzie się 22 kwietnia br. w sali wykładowej w Centrum Medycyny Nieinwazyjnej (ul. Smoluchowskiego 17, Gdańsk), a ze względu na zagrożenie epidemiologiczne będzie miała formułę hybrydową, z możliwością udziału online. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym rektora GUMed, prof. Marcina Gruchały.

Wydarzenie poświęcone będzie organizacji świadczeń medycznych oraz opiece zdrowotnej w okresie pandemii, a skierowane jest do decydentów, pacjentów, studentów, środowisk naukowych, specjalistów z zakresu ochrony zdrowia oraz zdrowia publicznego. Konferencja będzie miała charakter wykładowo-dyskusyjny, a jej agenda zakłada podział na 4 panele. Wezmą w niej udział m.in. minister zdrowia Adam Niedzielski, prezes Narodowego Funduszu Zdrowia Filip Nowak oraz prof. Marcin Gruchała, rektor GUMed.

Osoby chcące uczestniczyć w spotkaniu osobiście powinny przesłać zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zależności od sytuacji epidemiologicznej możliwe jest ograniczenie liczby osób obecnych na nim stacjonarnie.

 

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image