Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Serdecznie ZAPRASZAMY !!! Osoby z doświadczeniem onkologicznych i ich bliskich na zajęcia ŁAGODNEJ JOGI online, czyli bez wychodzenia z domu.Instruktor sam zapuka do Twych drzwi (wirtulanie).

Instruktor sam zapuka do Twych drzwi (wirtulanie). Wystarczy mata do ćwiczeń lub kocyk czy ręcznik. Niezbędny jest oczywiście komputer/ smartphone z internetem. Cykl jogowych spotkań zaczynamy w środę 14 października 2020 roku. Zajęcia będą odbywały się w godzinach 18.15 do 19.00. W celu rejestracji na zajęcia wyślij do nas zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Odpowiemy na Wasze maile najszybciej jak się da, przesyłając zaproszenie i link do spotkania online. Główne korzyści z regularnej praktyki jogi to:

- wzmocnia mięśnie posturalne (kręgosłup),

- rehabilituje chore tkanki i narządy,

- redukuje ogólne napięcie w ciele,

- stymuluje układ odpornościowy,

- poprawia koncentracje,

- uspokaja emocje i umysł.

Prosimy skonsultować ze swoim lekarzem, czy możesz rozpocząć praktykę łagodnej jogi :)

Zajęcia odbywać się będą w kolejne środy, poczynając od 14 października 2020. Godziny pozostają stałe. Zajęcia będzie prowadzić Magdalena Pawłowska, kiedyś nasza Podopieczna, a dziś Instruktorka jogi.

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image