Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Rak 2020 dla nikogo nie był łatwy. Tym bardziej wzrusza fakt pomocy, tym którzy o tę pomoc nie zabiegają. A jest Im bardzo potrzebna do codziennego funkcjonowania. Można porównać do "spirali dobra". Otrzymujesz wsparcie, którego się nie spodziewasz. Doceń to i śmiało rusz z pomocą - tych, którzy są w trudniejszej sytuacji.

Upływający rok dla nikogo nie był łatwy. Przyszło nam zmierzyć się z wieloma pożegnaniami. Odchodzili bliscy i dalsi znajomi. Co wszystkich łączyło: nagła choroba i zbyt młody wiek jak na pożegnania. Ostatnią wolą śp. kmdr por Andrzeja Połeć i Jego Najbliźszych było zamiast kwiatów, przekazanie wsparcia na rzecz naszej organizacji. Za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Dzieląc się dalej DOBREM wsparliśmy Hospicja w Gdyni & Gdańsku. Przekazaliśmy transporty środków czystości do:

- Hospicjum św. Wawrzyńca

- Hospicjum "Bursztynowa Przystań"

- Hospicjum ks. Eugeniusza Dutkiewicza

- Fundację Hospicyjną

Specjalne podziękowanie dla Pań: Ewy Połeć, Pameli Połeć oraz Przyjaciół śp. Andrzeja Połeć.

"Wspólna akcja z Rossmamm Polska Sp.z o.o. - dzielenie się dobrem z pacjentami na oddziałach onkologicznych", proszę dołączyć list z podziękowaniem od pacjentki oraz następujący tekst:

"Miłą niespodzianką był dla naszej organizacji list pacjentki w podziękowaniu za dzielenie się DOBREM"

Bursztynowa Przystań

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image