Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Nasi podopieczni promują świadome, aktywne życie wypełnione aktywnością fizyczną, spotem, tańcem i realizowaniem swoich pasji. 03 listopada nasza podopieczna Agata, czyli nasz Skrzacik wzięła udział w corocznej imprezie biegowej Gdańsk Biega.

 Im więcej w naszym życiu pasji, aktywności i zaangażowania tym mniej miejsca na chorobę ! Dlatego nasi podopieczni promują świadome, aktywne życie wypełnione aktywnością fizyczną, sportem, tańcem i realizowaniem swoich pasji. O3 listopada nasza podopieczna Agata wzięła udział w corocznej imprezie biegowej Gdańsk Biega, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Reakreacji w Gdańsku. Impreza organizowana w formule run - for - fun, czyli biegnij dla zabawy - nie ma numerów startowych, pomiaru czasu ani klasyfikacji. Trasa prowadziła częściowo plażą, a częściowo alejkami morskimi i liczyła 6 km. W imprezie wzięło udział ponad 4,5 tysiąca osób. Na zakończenie wśród uczestników biegu rozlosowano nagrody za najlepsze uzasadnienie startu w Gdańsk Biega.

Nasza podopieczna Agata, czyli nasz Skrzat napisała:

" Startuję w Gdańsk Biega, ponieważ dostałam wczoraj w karcie u onkologa wpis: " wyleczona". Pobiegnę w koszulce " Fundacja Pokonaj raka " by pokazać wszystkim, że rak to nie wyrok, że chorobę można pokonać i wrócić do życia pełnego pasji i aktywności fizycznej " .

Agata za te słowa odebrała nagrodę z rąk Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image