Aby żyć trzeba

zwyciężyć strach

Koło Naukowe PROGRES ma zaszczyt zaprosić wszystkie Studentki na kolejne spotkanie w ramach projektu "Kobiecy Sukces", które odbędzie się w piątek, 28 marca o godzinie 12.00, w sali nr IV na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Gościem spotkania będzie Pani Katarzyna Gulczyńska, założycielka fundacji ,,Pokonaj Raka".

Celem projektu Kobiecy sukces, jest propagowanie przedsiębiorczości wśród Studentek Uniwersytetu poprzez cykl warsztatów, szkoleń i spotkań z silnymi i twórczymi Kobietami, których doświadczenie życiowe, może stanowić źródło inspiracji do poszukiwań własnej ścieżki sukcesu oraz do podwyższania kompetencji i kształtowania swojej osobowości.

Z ogromną przyjemnością przyjęłam zaproszenie od Koła Naukowego Promocji i Wspierania Przedsiębiorczości " Progres " działającego na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. " Kobiecy sukces " to cykl spotkań z silnymi, twórczymi Kobietami, których doświadczenie życiowe, może stanowić źródło inspiracji do poszukiwania własnej ścieżki sukcesu, tak aby tworzyć piękno otaczającego świata.

Dziękuję serdecznie za tak liczne przybycie i piękne kwiaty, Katarzyna Gulczyńska.

Image

Fundacja Pokonaj Raka!

ul. Legionów 107 "D" / 15
81-472 Gdynia

KRS: 0000 387 370
Numer konta: 83 1240 5354 1111 0010 3987 9801

Opowiedz swoją hisorię

To miejsce jest dla Ciebie!Osoby, która chce się podzielić swoim doświadczeniem w walce nie tylko z chorobą lecz również z codziennością. Dzięki Tobie i Twojej historii wiele osób nie będzie się czuło samotnie

Jesteśmy członkiem

Image